vop
31 شهریور 1401 - 08:07

اجرای برنامه‌های متنوع دفاع مقدس در ساوه

در چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی در ساوه برگزار می‌شود.

سرهنگ مهدی فرمانده سپاه ناحیه ساوه در نشست خبری با اصحاب رسانه ساوه گفت: در چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی در ساوه برگزار می‌شود.

سپاه ناحیه ساوهدفاع مقدسسرهنگ مهدی در این خصوص افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته ۴۴ عنوان برنامه در غالب بیش از ۲۰۰ برنامه از جمله برگزاری یادواره‌های شهدا، گلباران مزار شهدا، آبرسانی و آسفالت مناطق محروم، تامین جهیزیه، اعزام گروه پزشکی، برگزاری مسابقات ورزشی و همایش‌های بصیرتی، اجرای نمایش تئاتر، تجلیل از پیشکسوتان و برپایی میز خدمت ادارات و .. خواهد بود.او اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری خود همواره با فتنه ها، تجزیه طلبی ها، ترور‌ها و. مواجه بود که وقوع جنگ هشت ساله سند محکمی بر تلاش دشمن برای نابودی این مرز و بوم بود.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: کشوری که نیروی نظامی منسجم و تشکیلات دفاعی خاصی نداشت در ابتدای شکل گیری انقلاب خود با یک جنگ سخت و تمام عیار روبرو شد که کشور‌های مختلف دنیا در مقابلش صف کشیدند تا به خیال خود بتوانند این انقلاب نوپا را به نابودی بکشانند.

او با بیان اینکه دشمن با خمله به ایران در دوران جنگ تحمیلی برنامه ریزی یک هفته‌ای را برای به دست گرفتن کشور در سر خود می‌پروراند، تصریح کرد: در این جنگ نابرابر کشور‌هایی که حتی به ما سیم خاردار نمیدانند انواع و اقسام سلاح و تجهیزات و پشتیبانی را به نیرو‌های بعث اهدا میکردند تا بر علیه مردم ایران استفاده کند

سرهنگ مهدی گفت: ما با دستان خالی خود طوری سرزمین‌های خود را از وجود دشمن خالی کردیم که باعث خاری و ذلت آنان شد.

باشگاه خبرنگاران جوانمرکزیاراک

شناسه خبر: 751193